Hakkımızda

Hajjar Hukuk & Danışmanlık
Biz Kimiz ?

Hakkımızda


AV. NASSER HAJJAR: Hajjar Hukuk Bürosu kurucusudur.1967 Filistin doğumlu olup ,1987 yılında Filistin Barış Grubunu kurmuş ,tiyatro yazarlığı yapmış,bir çok tiyatro ve folklor oyunu sahnelemiştir.Mısır’da başladığı hukuk eğitimi intifadanın başlamasıyla siyasi sebeplerle engellenmiş daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden 1997 yılında mezun olmuştur.Erken yaşlarından itibaren satrançla ilgilenmiş,Filistin ve Türkiye Satranç Federasyonu üyesi olarak pek çok turnuvaya katılmış,Filistin ve Türkiye’de bir çok şampiyonluk kazanmıştır. 20 yılı aşkın meslek hayatında 12 yıl Filistin barosuna bağlı olarak Gazze’de avukatlık yapmıştır .Bu süre zarfında başkanlığını yaptığı Filistin Türk Dostluk derneğini kurarak Filistin-Türkiye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine katkıda bulunmuştur.2009 yılından bu yana İzmir barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Miras hukuku, gayrimenkul hukuku ve yabancılar hukuku özellikle ilgilendiği hukuk alanlarıdır.Avukatlık mesleğinin yanı sıra doğa tutkunu olup ,çiçek yetiştirmek en sevdiği şeyler arasındadır.Arapça ,İngilizce ,İbranice bilmektedir.

AV. BURCU HAJJAR: 1977 Doğumlu olup ,Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.2013 yılından bu yana İzmir barosuna bağlı olarak Hajjar Hukuk Bürosu’nda avukatlık yapmaktadır.Aile Hukuku,Ceza Hukuku,İnsan Hakları İhlalleri ve mülteciler, Sağlık Hukuku özellikle ilgilendiği hukuk alanlarıdır.İyi derecede Arapça bilmektedir.

SÜREYYA HAJJAR: 1999 Doğumlu olup halen Uludağ Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrencidir.İleri düzey İngilizce ve Arapça bilmektedir. Hajjar Hukuk Bürosu’nda tercüman olarak görev yapmaktadır.TÜM FAALİYET ALANLARIMIZ
Avukat

Nasser Hajjar


Telefon Destek

WhatsApp Destek
Avukat

Burcu Hajjar


Telefon Destek

WhatsApp Destek


Tercüman

Süreyya Hajjar

Güncel Hukuk Makaleleri ve Haberleri


Hajjar Hukuk & Danışmanlık, son haberler ve makale paylasimlarini görüntüleyebilirsiniz.

Hukuki meselelerin ve içtihatların değerlendiği çalışmalar hukuki bilgilendirme ve bilimsel amaçlı olup,
tavsiye niteliğini haiz değildir.MAKALE VE HABER GÖRÜNTÜLE

Hajjar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 20 yılı aşkın devlet ve özel sektör tecrübesi ile yerli ve yabancı çok sayıda müvekkiline, dürüst, şeffaf, çözüm ve müvekkil odaklı hizmet sunmaktadır.

İletişim


Adres:
16 Eylül Mh. 3001 Sk. Vakıf İşhanı No:224,
Çeşme, İzmir
Telefon & Fax: 0232 712 12 04
Gsm: Nasser Hajjar 0539 322 47 14
Gsm: Burcu Hajjar 0538 083 58 94
Email: info@hajjarhukuk.com